Otiga Agencja Ochrony Osób i Mienia Robert Gawin

Ruda śląska

Opinie o Otiga Agencja Ochrony Osób i Mienia Robert Gawin

pracująca

głodowe stawki są w innych firmach a w OtiGa póki co jeszcze można przeżyć i nie głodować ale dobrze jeżeli są i złe i dobre opinie i to w mniej ważnej sprawie. bo tak ogólnie to o Firmie jest dobre zdanie gorzej ze zdaniem o pracownikach którzy się sami zwalniają a później mają jakieś "problemy" pozdrawiam :)

ZWOLNIONA

Wynagrodzenie wypłacane nawet 10 dni po terminie na 2 raty. Głodowe i śmieszne stawki godzinowe, brak możliwości wypracowania nawet "najniższej krajowej". OTO PRAWDA O SUPER WG WAS FIRMIE

Zostaw opinię o Otiga Agencja Ochrony Osób i Mienia Robert Gawin - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Otiga Agencja Ochrony Osób i Mienia Robert Gawin