Herkules S.C. Agencja Ochrony

Kielce

Opinie o Herkules S.C. Agencja Ochrony

jano

Niech nikt tam nie idzie do pracy. Oszuści. Pracowałem na czarno za marne grosze . Jak chciałem PIT to się okazało że papiery zginęły. Jeszcze mnie straszą.

Bolo

Chyba większych oszustów nikt nie widział. Kantują na wszystkim . Pracujesz 250-300godzin w miesiącu dostajesz najniższa krajowa .

Zielona Góra

z tego co wiem to dość znośna firma nie wiem czy dają karpiowe lecz wiem że płaca za dojazd i wynagrodzenie brutto 1750pln

Zostaw opinię o Herkules S.C. Agencja Ochrony - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herkules S.C. Agencja Ochrony