Gospodarczyk Agencja Ochrony

Sandomierz

Opinie o Gospodarczyk Agencja Ochrony

Janusz

I wy sie na to godzicie ? Kto was tam trzyma? Lepiej idzcie do normalnej pracy na produkcji przynajmniej składki będziecie mieli opłacane a nie młode chłopy patrzą tylko żeby sie nie narobić powozić po mieście "radiowozem" bajerować kobiety i wyspać w pracy. Kobiety już nie lecą na wygolonych cieci pracujących na umowe zlecenie. Te czasy sie skończyły.

cieć

Śmieciówka czyli norma w tej branży...

Iron

ty obezpieczenia nie miales a nmie wyrejestrowali z zus i stracilem ubezpieczenie bedac dalej chory .nawet pozniej nie odbierali talefonow ode mnie tak to jest z dziadowskimi firmami tak jak ta Gospodarczyk. Ludzie pracuja w niej bez umów .ktos sie powinien temu przyjrzec panu prezesikowi

Ochroniarz

To porazka nie firma poprzejmowali biekty po Miro i niby ze umowy podpisywali z ludzmi a to sciema lepiej idzcie sprawdzcie do ZUS czy ubezpieczenie macie bo sie zdziwic mozecie jak ja BANDA [usunięte przez moderatora]

PPP
@Ochroniarz 27.11.2013 19:53

Jeśli chodzi o umowy to każdy ma zlecenie na około 160 złotych nawet jeśli pracuje 300h miesięcznie ZUS-u faktycznie nie płacą każdy w ewusiu świeci na czerwono wypłaty po kryjomu w biurze nikt nie ma na konto dodatkowo są nieterminowe lub w ogóle ich nie ma oszukują pracowników na każdym kroku ale klientów też, zarobki na ochronie fizycznej około 4/h, bardzo nie profesjonalna kadra myślą że klient to błazen.Pozdrawiam

Zostaw opinię o Gospodarczyk Agencja Ochrony - Sandomierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gospodarczyk Agencja Ochrony