Ang Ochrona Krzysztof Nowak

Gliwice

Opinie o Ang Ochrona Krzysztof Nowak

Gosciu

Tak [usunięte przez moderatora] firmy a zwłaszcza oddział we Wrocławiu z panem [usunięte przez moderatora] nie widzialem.pracownicy z licencja mają 6 zl a bez licencji 3 50.Pan [usunięte przez moderatora] oszukuje na umowach .Kradnie ludziom pieniądze z wyplat oszukuje panstwo dajac umowę o dzielo na 170 z a reszte wyplaca pod stołem. Ludzi traktuje jak szmaty znecajac się nad nimi psychicznie.Na poczarku obiecuje zlote góry a im dalej w las tym gorzej. OSZUKUJE klientow gwarantujac wykwalifikowanych pracowników a daje starych dziadków, pracownicy którzy robia konwoje nie maja srodkow przymusu bezpośredniego.nie polecam

prosek

bzdury!

Zostaw opinię o Ang Ochrona Krzysztof Nowak - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ang Ochrona Krzysztof Nowak