Pabianice

Opinie o Agencja Argus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Zakład Pracy Chronionej Włodzimierz Jan

Najemnik

Jedna z najgorszych firm ochroniarskich w jakiej można było pracować kiedyś jeśli chodzi o Pabianice, już lata temu ale jednak, najlepiej jakbyś nie wychodził z pracy, płacił jeszcze za korzystanie z kibla i oddawał połowe wypłaty w podziękowaniu że możesz pracować i że traktują cię jak śmiecia w skrócie: rynsztok, wyzysk patologiczne dziadostwo, kolesiostwo i nepotyzm które doprowadziły do ruiny to szmabo i tak a nie firme ma szczęście Argus ma już pozamiatane całkiem i wszystkim cwaniakią stamtąd życze żeby musieli do końca swoich dni robić na produkcji za 7 zł na godzine lub w markecie a jak nie oni to ich dzieci lub wnuki. Nigdy nie polece i nie pozdrawiam buraków z Argusa.

Ta firma to bagno, płaca najniższa z możliwych, ale i tak musisz się cieszyć jak ci zapłacą,(usunięte przez administratora)

były

Co za bzdury ktoś napisał...Szkoda gadać. Płaca najniższa z możliwych, świątek piątek, pracodawca olewa wypłaty wynagrodzeń i godzin nadliczbowych-jeśli są, większość umundurowania trzeba sobie samemu zorganizować. Ten pracodawca to typowy przykład neokolonializmu i [usunięte przez moderatora] w Polsce.

Zostaw opinię o Agencja Argus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Zakład Pracy Chronionej Włodzimierz Jan - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Argus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Zakład Pracy Chronionej Włodzimierz Jan