Aroka Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Olsztyn

Opinie o Aroka Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Niepełnosprawny Pracownik.

Jestem ciekawy jak załatwiliście kontrolę z Nadinspektorem Okręgowego Inspektoratu Pracy, który po kontroli przez tydzień nie pokazał się w Pracy. Ale to już jego problem jak zostanie rozliczony . A ja dotrzymuje słowa w kwietniu 2016 r składam pozew w Sądzie Pracy. Dosyć oszukiwania Pracowników Niepełnosprawnych.

xxx

Co to za zaklad racy chronionej?15 godzin pracy zmianowej tylko w nocy,gdzie tylko chory na epilepsje i cukrzyce sie nie kwalifikuje a ze schorzeniem psychicznym,owszem ale firma nie patrzy ze taka osoba choruje przy zaburzonym rytmie dobowym i nocek nie wolno jej brac ,byle tylko ase za dotacje na utworzenie stanowiska pracy wyciagnac,w koncu zaklad pracy chronionej to na pewno nie praca w nocy i mniejsza ilosc godzin dniowki do przepracowania.

Zostaw opinię o Aroka Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aroka Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej