Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Gemes Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Katowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Gemes Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Boss35

Tam nie ma żadnych dodatków zlikwidowali bony świąteczne które i tak były tylko wartości 100zł wczasy pod gruszą i zwrot kosztów podróży za przejazd do ich ośrodka rechabilitacyjno-wypoczynkowego w Mielnie bo to wszystko było z zakładowego funduszu socjalnego który zlikwidowali bo PFRON od zeszłego roku przestał dopłacać do tego funduszu a pan prezes nie będzie przecież dopłacał z własnej kieszeni więc oszczędzili na ludziach za to ale biuro na Paderewskiego sobie wyremontowali nie wspominając o budynku prezesa na terenie ośrodka w Mielnie

Macie w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Gemes Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej dodatki pozapłacowe, benefity? Jeśli tak to napiszcie jakie! Czekamy na komentarze!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Gemes Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Gemes Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej