Tuszyńska Teresa Hołownia Piotr S.C. Kancelaria Notarialna

Mława

Opinie o Tuszyńska Teresa Hołownia Piotr S.C. Kancelaria Notarialna

MIERNA NOTARIUSZ

Zdecydowanie nie polecam. Pani Notariusz nie kompetentna, nie uważna, a braki swojej wiedzy tuszuje arogancją i bezczelnym zachowaniem. Myśle, ze jest blisko emerytury także odpuściła sobie wszelkie konwenanse i przede wszystkim szacunek do swojego klienta, nie wspominając już o merytorycznych błędach które popełnia.

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Tuszyńska Teresa Hołownia Piotr S.C. Kancelaria Notarialna to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Tuszyńska Teresa Hołownia Piotr S.C. Kancelaria Notarialna - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tuszyńska Teresa Hołownia Piotr S.C. Kancelaria Notarialna