Maria Karp Notariusz

Słubice

Opinie o Maria Karp Notariusz

em21

Niestety nie mogę powiedzieć dobrego słowa o tej kancelarii ponieważ pracownik kancelarii jest strasznie nie miły nie dba o klienta nawet który przejechał 500 km specjalnie do notariusza. Telefonicznie nie warto sie umawiać bo nie wyjdzie z tego nic dobrego. Dobrze że nie zostawiłam tam swoich pieniędzy.

lucjak1

Mogę odradzić współpracę z kancelarią Pani notariusz Karp. Mężczyzna, który prowadzi obsługę klientów jest niesłowny (zadzwonimy, zadzwonimy...), rozmowa z nim jest niemożliwa, bo on zna odpowiedź zanim zada się pytanie, nie można się dowiedzieć niczego, co chciałoby się wiedzieć bo on mówi tylko to co uważa za słuszne. Kiedy zwróciłam uwagę, że na odpowiedź na mail z dokumentami czekam ponad tydzień, dostałam odpowiedź, że mogę zmienić kancelarię. No naprawdę chamstwo, prostactwo, buractwo. Nie zostawiłabym tam nawet złotówki. sama Pani Notariusz jest miła ale współpracownika sobie dobrała - koszmar.

Zostaw opinię o Maria Karp Notariusz - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maria Karp Notariusz