Kancelaria Notarialna Notariusz Anna Maria Dziedzic

Zielonka

Opinie o Kancelaria Notarialna Notariusz Anna Maria Dziedzic

Grzegorz

Stronnicza. I jak zacząłem drążyć i dopytywać to chciała mnie przegadać a gdy nie wyszło to mnie zlekceważyła. Będę zgłaszał ją do prokuratury podejrzenie umyślnego przyczynienia się do poświadczenia nieprawdy oraz do Izby Notarialnej, żeby się jej przyjrzeli. Zdecydowanie odradzam!

nabita

pani notariusz świetnie chroni interesy firm, ale już nie konsumenta. Wszystko wyszło w trakcie prowadzenia zakupu nieruchomości, chętnie odczytuje akty, ale nie wyjaśnia laikowi zapisów oraz konsekwencji, jak ktoś jest bardziej zorientowany i dopytuje bagatelizuje odkładając korzystne zapisy na później ( czytaj koniecznść podpisywania kolejnych aneksów ), jakoś dobrnęłam do końca ale drugi raz już nie skorzystam wolę zapłacić nawet więcej , ale komuś bardziej kompetentnemu

Niezadowolony

Bardzo niski poziom świadczonych usług. Jestem rozczarowany. Szczerze każdemu odradzam

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Kancelaria Notarialna Notariusz Anna Maria Dziedzic - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Notarialna Notariusz Anna Maria Dziedzic