Opinie o Kancelaria Notarialna Małgorzata Kempińska-Rusek Notariusz Ewa Helena Serafin Notariusz Artur Robert

klientka

To chyba opinia "uczciwej" konkurencji :-). Opisywana pani notariusz jest jednym z najlepszych notariuszy w Warszawie ... i uczciwym.

Lidia

Pani(usunięte przez administratora)to najgorsza z dotychczas spotkananych na mojej drodze notariusz. Udaje sympatyczną, a obracając się robi swoją minkę. Obłudna osoba i kłamiąca widać iż zawód nie wybrany z uczciwości. Widać tez brak kompetencji gdzie musiałam Pani Ewie pomagać klecić zdania. Beznadzieja! Odradzam plus drogo, ale to malo ważne przy takim traktowaniu klienta! Szok!!!

Zostaw opinię o Kancelaria Notarialna Małgorzata Kempińska-Rusek Notariusz Ewa Helena Serafin Notariusz Artur Robert - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Notarialna Małgorzata Kempińska-Rusek Notariusz Ewa Helena Serafin Notariusz Artur Robert