Vitaro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jędrzejczyk Wojciech

Radomsko

Opinie o Vitaro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jędrzejczyk Wojciech

Andzelika

Nie polecam firmy, projekty robione są byle jak byle taniej. Jedna sprawa sadowa i firmy nie będzie. Wlasciciel chce za kazda cenę wykonac projekt byle złapać zlecenie.

newpro

Projektanci nie są wynagradzani w odpowiedni sposób,wypłacanie częściowe wynagrodzenia za wykonanie całości projektu,nie wyplacanie wynagrodzenia za wykonywanie poprawek projektow

Adas

tania firma, ma problemy z płatnościami, lepiej nie ryzykowac

ja

omijać szerokim łukiem !!!mają olbrzymi problem z płatnościami

nowa

Bardzo ciężko dogadać sie z innymi wspolpacownikami , szefem, rysunki nie sprawdzane u osob ktore dopiero co przyzjeto do pracy, obgadywanie innych wspolpracownikow brak koleżenstwa,tzw. kółko wspólnego uwielbienia

ASTA

Pracowało się w tej firmie . praca jak praca , nigdzie nie posadzą , z płacą bywało różnie , jeszcze do tej pory mam tam kase. Właściciel ? jak to każdy właściciel , chce aby jak najtaniej , ale da się znim dogadać . Największym problemem w tej firmie to była Pani , która niby rządziła a tak naprawde to tylko wprowadzała zamieszanie ,buntowała wszystkich na właściciela i odwrotnie. Na szczęście jest na Zw. lek.

Zostaw opinię o Vitaro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jędrzejczyk Wojciech - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitaro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jędrzejczyk Wojciech