Śmietana Marcin Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

Opinie o Śmietana Marcin Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

aa1

Marcin nie wygłupiaj się

Kasia

super gość , dzieki niemu zaoszczędzilam 20 tys. , pozdrawiam!!!

xxx

Jako pracodawca to nie wiem ale mam niemiłe doświadczenie w zawarciu umowy sprzedaży z nimi. Nie traktują ludzi poważnie a towar sprzedany uważają za problem z głowy. Ja osobiście nie polecam współpracy z tą firmą, bo podejścia do ludzi to nie mają a te opisy o rzetelności i uczciwości maja się nijak do tego co robią. Można by jeszcze tu dużo napisać o właścicielce i pracownikach tej "firmy":)

Zostaw opinię o Śmietana Marcin Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śmietana Marcin Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami