Proinwest Swoboda & Kobiela Sp.j.

Tczew

Opinie o Proinwest Swoboda & Kobiela Sp.j.

grzegoż

witam wszystkich ta firma to obóz pracy przepracowałem tam nie cały miesiąc i powiem że ta firma to porażka , jak chcecie zaliczke to kierownik daje tylko że na 10 procent czyli 200 bierzecie a 220 oddajecie a szef to wykorzystuje ludzi jak może a przede wszystkim ukraińców ja jak się zwalniałem to mi potrącił 400 zł za to że się sam zwolniłem a ukraińcom kazał podpisać że jak się sami zwolnią to im potrąci 1000 zł . i mam pytanie gdzie tu sprawiedliwość w tej Polsce i gdzie jest inspekcja pracy prywaciaki to złodzieje .

Zbych
@grzegoż 14.07.2016 09:21

Również tam pracowałem prawie trzy miesiace i jak ktoś nie czyta umów to później pisze takie pierdoły. Firma potrąca 400 zł jak ktoś porzuci pracę, a nie jak się zwolni. W umowie ma okres wypowiedzenie i jak się dogada z kierownikiem , że za tydzień chciałby się zwolnić bo ma inną pracę to nic nie potrąca. W umowie wszyscy mają napisane, że jak porzuci pracę (czyli np nie zjawi się już po wypłacie albo odejdzie z dnia na dzień) to jest potrącany koszt przygotowania stanowiska do pracy (czyli badania lekarskie, bhp, ubrania robocze itd..) Jak ktoś skończył podstawówke i nie umie czytać co podpisuje to potem jest zdziwiony. Ja pracowałem prawie 3 mc, roztałem się z nimi pokoleżeńsku i naprawdę nie mam na co narzekać.

Zostaw opinię o Proinwest Swoboda & Kobiela Sp.j. - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proinwest Swoboda & Kobiela Sp.j.