Mj Consulting Marta Janulewicz

Wrocław

Opinie o Mj Consulting Marta Janulewicz

Zadowolony

A ja jestem zadowolony z ich usług, nie wiem o czym piszą osoby powyżej. Po miłej rozmowie przez telefon dostałem kilka ofert na mail, dostałem również informację, jako profesjonalizm firmy uważam przesłaną umowę do wglądu przed oglądaniem lokali, po podpisaniu zostało mi tyle poświęconego czasu ile potrzebowałem. Zostały udzielone mi wszystkie potrzebne dla mnie informację i chcę tu zaznaczyć jasno - zdecydowałem się na lokal, który został mi zaproponowany po kilku minutach rozmowy i opisu mojej działalności, co nie udało się kilku innym firmom pośredniczącym :). Pozdrawiam serdecznie

Oszukani

10 razy się zastanówcie zanim zaczniecie z nimi współpracę - kompletna porażka, brak profesjonalizmu, dla nich liczy się tylko to, aby oni byli zabezpieczeni, wyjadacze!

Malwina

Zdecydowanie nie polecamy współpracy z MJ Consulting Marta Janulewicz. Zdecydowaliśmy się na zakup mieszkanie,po ustaleniu warunków sprzedaży kompletacja dokumentów trwała 4 tygodnie. Ostatecznie dokumenty wymagane do sporządzenia aktu notarialnego nie zostały skompletowane i przestano odbierać od nas telefony, dopiero po kilku dniach w odpowiedzi na maila otrzymaliśmy informację, że mieszkanie zostało już sprzedane. Straciliśmy czas i pieniądze na prawnika, który sprawdzał dokumentację. Zarzucono nam, że to nasza wina, że nie doszło do transakcji, ponieważ chcieliśmy uzyskać dokumenty zapewniające nam bezpieczeństwo zakupu. Jesteśmy zażenowani postawą biura! Zdecydowanie nie polecam!!!

janik

zostałem oszukany odnośnie wystawionej ceny za lokal ,inna cena na ogłoszeniu ,a inna w firmie.Nie traktują poważnie zainteresowanych. NIE POLECAM.

maja

nie pracowałam, ale korzystałam z usług tej firmy i NIE POLECAM; zero profesjonalizmu nie potrafili nawet dobrze umowy spisać; mierzą ludzi wielkością, zasobnością portfela; TRAGEDIA

Zostaw opinię o Mj Consulting Marta Janulewicz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mj Consulting Marta Janulewicz