Centrum Nieruchomości Piotr Litwińczyk

NIP: 7391392573 REGON: 280153407

Centrum Nieruchomości Piotr Litwińczyk

Opinie o Centrum Nieruchomości Piotr Litwińczyk

Olsztyn

Mialam te nieprzyjemnosc poznac te osobe. Jak wyzej, czlowiek ktorego nie polece nikomu. Nie wolno mu w zadnym wypadku ufac a WSZYSTKIE dokumenty czytac dokladnie. Potrafi najzwyczajniej oszukac i bez skrupolow miec klienta w d ...ie

mt

Pan (usunięte przez administratora) jest człowiekiem, który nie dotrzymuje słowa. Nie jest wiarygodny. Z lekceważeniem podchodzi do ważnych spraw. Nigdy nie polecę tego pana. Dba tylko o swój interes. Nie interesują go inni ludzie.

Zostaw opinię o Centrum Nieruchomości Piotr Litwińczyk - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Nieruchomości Piotr Litwińczyk