Gałązka Sławomir Biuro Nieruchomości

Strzelce opolskie

Opinie o Gałązka Sławomir Biuro Nieruchomości

Marek Olczyk

To ja byłem owym klientem, który miał kupić som od Pani Agnieszki Beger zamieszkałej w powiecie Włodawskim. Niestety dom tylko że po remoncie który zakrył potworny grzyb - ocieplony od wewnątrz styropianem i przykryty gips kartonem, dach z eternitu, do kapitalnego remontu zewnętrzna część domu bo widać pomimo świeżego malowania wychodzący grzyb. Pani Beger kłamie i tu, bo wcześniej nie było miedzy nami żadnej rozmowy o wymianie dachu a kto jest choć trochę zorientowany to 15000 na pewno nie wystarczy na wymianę więźby dachowej i przykrycie domu normalnym dachem oraz utylizacje eternitu. Lokalizacja domu jest tez nie za bardzo. Niewielka gmina raczej wioska z wielkimi trudnościami komunikacyjnymi. W godzinach popołudniowych ok 15 nie ma już - zgodnie ze słowami pani Beger komunikacji do Włodawy i do Chełma

A.B.

Mało elokwentny i niesłowny. Dwa tygodnie wydzwaniał, usilnie próbował wpłynąć na obniżenie już obniżonej ceny sprzedaży domu, przez tak nieodpowiedzialnego gościa straciłam czas i pieniądze a jak się okazało to facet spodziewał się nie wiadomo jakich luksusów w sześciopokojowym domu w dobrym stanie za kwotę 170 tyś!!!! Panie S. niezły z Pana doradca jeżeli twierdzi Pan że wymiana dachu kosztowałaby 30 tyś zł. (z naszych informacji wymiana to koszt ok 10- 15 tyś) Proszę się najpierw zorientować a potem rzetelnie wypełniać swój zawód. A opuszczenie ceny domu o 15 tyś to kwota własnie na wymianę dachu, taką informację otrzymał Pana klient. Życzę powodzenia :)

Marek Olczyk
@A.B. 15.03.2016 14:54

do pani Beger - proszę na forach publicznych w wierutny sposób nie kłamać, lecz przyznać się do swojej infantylności - Opinia dla pani Beger jako sprzedawcy całkowicie negatywna

Zostaw opinię o Gałązka Sławomir Biuro Nieruchomości - Strzelce opolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gałązka Sławomir Biuro Nieruchomości