Piękne Miejsce S.C. Agencja Nieruchomości L.Kumański M.Kumański

Kielce

Opinie o Piękne Miejsce S.C. Agencja Nieruchomości L.Kumański M.Kumański

zz

Potwierdzam wszystkie opinie o pracy u pana Kumańskiego- zero szacunku do ludzi-jest to praca na przetrwanie dla ludzi o mocnych nerwach,stosuje mobbing który wszyscy tolerują,albo jak niektórzy mówią,że się już przyzwyczaili i w pewnym sensie ich rozumiem,gdyż każdy ma inną sytuację finansową i ciężko jest teraz o pracę,ale ludzie nie takim kosztem i poniewieraniem przez pracodawcę.

hh

niestety muszę zgodzić się z poprzednim wpisem...dla nich dobry pracownik to taki, który pracuje 24 godziny na dobę, najlepiej bezdzietny i samotny, żeby nie tracił czasu na rodzinę...Szef wyciśnie z Ciebie wszystkie soki jak cytrynę :) aż w końcu odejdziesz na resztkach sił...praca tylko dla niewymagających finansowo i bezwarunkowo podległych...

ag

Praca u Pana Kumańskiego w firmie Agencja Piękne Miejsce zwana dalej Outlet Superokazja nie należy do najprzyjemniejszych nie szanuje ludzi każe pracować w weekendy bo wymaga tego dobro firmy. Umowa tylko zlecenie i brak szansy na większe zarobki niż 1500 zł. Z czego część wypłacana inaczej. :) - Generalnie każdy pracownik jest dnem zerem jest jebniety popierdolony to są najdelikatniejsze z określeń rzucanych na zebraniach.

IWO

Z tym człowiekiem nie da się pracowac on nie sanuje ludi

Zostaw opinię o Piękne Miejsce S.C. Agencja Nieruchomości L.Kumański M.Kumański - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piękne Miejsce S.C. Agencja Nieruchomości L.Kumański M.Kumański