Nowy Adres S.A. Nieruchomości

Opinie o Nowy Adres S.A. Nieruchomości

Nieopisany

O tak! święta prawda, szczególnie co poniektórzy kierownicy, a właściwie dwóch kieorwników u których jest ciągle rotacja więc na pewno trafisz do ich zespołu. Dramat, ciężko się zaklimatyzować i mocno mobingują pracowników, pewna kierowniczka z którą jest rozmowa rekrutacyjna jedyne jak potrafi zmotywować to drzeć się i nic poza tym a uważa się za gwiazdę i niewiadomo kogo...

rozczarowany

nie polecam, praca u nich to jakiś wyścig szczurów. Uwarzajcie na nich wykorzystaja cie a potem zostawią w rowie. niektórzy na wysokich stanowiskach pomylili sie z powołaniem.

Zostaw opinię o Nowy Adres S.A. Nieruchomości - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowy Adres S.A. Nieruchomości