Małopolskie Centrum Nieruchomości

Kraków

Opinie o Małopolskie Centrum Nieruchomości

kułakowska

Profesjonalne, fachowe doradztwo i pośrednictwo - przygotowali mi umowę przedwstępną, sprawdzili dokumenty, wskazali notariusza i jeszcze wynegocjowali za mnie z nim cenę - w skrócie POLECAM.

jarull

Prawdziwe biuro nieruchomości, kupowałem w nim mieszkanie, pani Monika bardzo profesjonalna pomocna, zna się na rzeczy, miła i sympatyczna, płacąc prowizję aż nie było mi szkoda, takich agentów trzeba doceniać.

Zostaw opinię o Małopolskie Centrum Nieruchomości - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małopolskie Centrum Nieruchomości