Invest Mak Marcin Makowski

Szczecin

Invest Mak Marcin Makowski
1 1

Opinie o Invest Mak Marcin Makowski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Invest Mak Marcin Makowski jako pracodawcy.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy Invest Mak Marcin Makowski? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

anonymous

Pracuje ponad 5 lat i jest ok POLECAM

anonymous

Witam, proszę dodać ile razy byłeś pijany, ile czasu spędziłeś w pracy na paleniu fajek i pogawędkach podpierając rusztowanie, nie zapominając o kradzieży firmowych maszyn! Właściciel.

Zostaw opinię o Invest Mak Marcin Makowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Mak Marcin Makowski