Invest Mak Marcin Makowski
counter
3 4 24 5 1
Piotr Nowy wpis
Klient

(usunięte przez administratora) Z pana Marcina taki przez jak z ..... Uważajcie, nie dajcie się nabrać, Ten człowiek nie ma pojęcia nic o budowlance.Firma już ma nową nazwę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Invest Mak Marcin Makowski?

Jaka atmosfera jest między działami w Invest Mak Marcin Makowski?

on Nowy wpis
@Pytanie

bardzo zła

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 240 dni.

Czy firma Invest Mak Marcin Makowski w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zszokowana

Pierwszy raz bylam w tak nieogarnietym miejscu z tak niogarnietymi pracownikami. A sam prezes to jakaś kpina. Zastanawia mnie czemu ci ludzie tam jeszcze pracują. Nie płaci i nic sie w tym temacie nie zmieniło. Czas najwyższy zeby wszyskie możliwe instytucje zajęły sie tym (usunięte przez administratora)

Oszukana
@Zszokowana

To wszystko jest prawdą.Na domiar złego invest Mak z mienili nazwę na Eco Wood House. Firma obecnie z najduje się w Kobylance Oszukali na pieniądze i nie stawiają Domów z godnie ze sztuką budowlaną.Uważajcie!!!!!!!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 341 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Invest Mak Marcin Makowski?

Jarek

Mam wrażenie, że konkurencja mocno działa żeby przedstawić firmę w złym świetle.

Dobromir

Mam nadzieję, że dobra praca jest powodem tej ciszy na forum?

anonymous

Witam, proszę dodać ile razy byłeś pijany, ile czasu spędziłeś w pracy na paleniu fajek i pogawędkach podpierając rusztowanie, nie zapominając o kradzieży firmowych maszyn! Właściciel.

Lol3k
@anonymous

Sam jesteś (usunięte przez administratora) bo każdego pracownika oszukujesz na pieniądze...I szukasz (usunięte przez administratora) co bd robić za grosze...i dajesz swojemy przyjecielowi 15 zl na godzine a nic nie umie i pije w pracy na Maxa A jeszcze mu piwka kupujesz...dobrze by było żeby skarbówka i inspekcja pracy się zainteresowała ta firma..bo to co w niej się dzieje to porażka..I wypłaty w ratach..

NICK
@Lol3k

ludzie zastanówcie sie 100 razy zanim podejmiecie u niego pracę 12 zł na godzinę , na czarno a i tak nie płaci na czas pyka po 100 zł na otarcie łez żebyście go w czarnej d nie zostawili telefonów nie odbiera , a jak już odbierze to odpowiedz ,,jutro,, tyle że jutro znowu ani kasy , ani jego nie ma inwestorzy klną na budowie , a my oczami musimy świecić , a to materiału brak , a to ludzi nie ma do pracy ( jak może mieć skoro nie płaci ) OSTRZEGAM

czemu ta opinia jest usunięta ???

BS
@anonymous

Dlaczego nie Płaci Pan za towary ??!! Skoro Pan taki "uczciwy " ??!!

były pracownik

Nie polecam tej śmieszniej firmy pracowałem 2,5 roku u niego i to jest wielKi oszusta...I szkoda mu pieniędZy żeby pracownika zamówiC śmiesznego toitoia ...A jak inwestor zamówił i jechał na wakacje to kazał tam zrobić szatnie z tego plus magazyn...I płacił w ratach. .I straszy sądem...kolega który pracował ze mną i jest chory na raka to nawet za zwolnienie nie zapłacił...nie polecam U niego pracowaC ...I każdy inwestor będzie miał z nim problem..

Teresa
@były pracownik

Rozumiem, że praca mogła Ci nie odpowiadać, jednak nie powinieneś w ten sposób wypowiadać się o firmie. Zapoznaj się proszę z regulaminem. Wspomniałeś, że byłeś zatrudniony ponad dwa lata, czy przez cały czas dostrzegałeś problemy, czy może była to jednorazowa sytuacja? Sądzę, że warto wyjaśnić z kierownictwem takie kwestie. Może jest też coś, co Ci się podobało?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Invest Mak Marcin Makowski jako pracodawcy.

pepe
@Administrator

ludzie nie dodają komentarzy , ponieważ są one niemal natychmiast usuwane jaki sens się projektować skoro zostawiliście tylko 1 pozytywną opinie oraz wpis Pana M.M. Pracownicy zastanawiają się między sobą jakie trzeba mieć układy żeby opinie negatywne były natychmiast usuwane ...

pupu
@pepe

pupu Prawdopodobnie ma układy u samego Prezesa i nie tylko .....

anonymous

Pracuje ponad 5 lat i jest ok POLECAM

oszukany inwestor
@anonymous

ciekawe ... z mojej wiedzy pracownik który pracuje najdłużej jest pracownikiem firmy od lat 3 :(

@oszukany inwestor

Bardzo ciekawe ... skąd "oszukany inwestor" może wiedzieć od kiedy zatrudnieni są pracownicy? Radzę zająć się swoimi psami ponieważ straż gminna interweniowała już wiele razy oraz przestać znęcać się nad dziećmi pod pozorem opieki.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy Invest Mak Marcin Makowski? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Mak Marcin Makowski - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Invest Mak Marcin Makowski