Invest Mak Marcin Makowski

Szczecin

Opinie o Invest Mak Marcin Makowski

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy Invest Mak Marcin Makowski? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

anonymous

Pracuje ponad 5 lat i jest ok POLECAM

Nie polecam pan Marcina bo nie płaci swoim pracownika ..I dla niego są ważne pieniądze żeby wyrwać od inwestorów i później ma w du..Pie co się dzieje na budowie..I robi robotę tanim kosztem i naprawdę jest wielka lipa

zxc
@anonymous 31.01.2018 16:18

Również mam problem z odbiorem, jako były pracownik, zarobionych pieniędzy od tego pana. Niegodny zaufania.

Zostaw opinię o Invest Mak Marcin Makowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Mak Marcin Makowski