Invest Mak Marcin Makowski

Szczecin

Invest Mak Marcin Makowski

Opinie o Invest Mak Marcin Makowski

anonymous

Witam, proszę dodać ile razy byłeś pijany, ile czasu spędziłeś w pracy na paleniu fajek i pogawędkach podpierając rusztowanie, nie zapominając o kradzieży firmowych maszyn! Właściciel.

Lol3k
@anonymous 31.01.2018 16:18

Sam jesteś (usunięte przez administratora) bo każdego pracownika oszukujesz na pieniądze...I szukasz (usunięte przez administratora) co bd robić za grosze...i dajesz swojemy przyjecielowi 15 zl na godzine a nic nie umie i pije w pracy na Maxa A jeszcze mu piwka kupujesz...dobrze by było żeby skarbówka i inspekcja pracy się zainteresowała ta firma..bo to co w niej się dzieje to porażka..I wypłaty w ratach..

NICK
@Lol3k 08.10.2018 18:57

ludzie zastanówcie sie 100 razy zanim podejmiecie u niego pracę 12 zł na godzinę , na czarno a i tak nie płaci na czas pyka po 100 zł na otarcie łez żebyście go w czarnej d nie zostawili telefonów nie odbiera , a jak już odbierze to odpowiedz ,,jutro,, tyle że jutro znowu ani kasy , ani jego nie ma inwestorzy klną na budowie , a my oczami musimy świecić , a to materiału brak , a to ludzi nie ma do pracy ( jak może mieć skoro nie płaci ) OSTRZEGAM

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Invest Mak Marcin Makowski jako pracodawcy.

pepe
@Administrator 08.06.2018 09:30

ludzie nie dodają komentarzy , ponieważ są one niemal natychmiast usuwane jaki sens się projektować skoro zostawiliście tylko 1 pozytywną opinie oraz wpis Pana M.M. Pracownicy zastanawiają się między sobą jakie trzeba mieć układy żeby opinie negatywne były natychmiast usuwane ...

pupu
@pepe 09.08.2018 11:37

pupu Prawdopodobnie ma układy u samego Prezesa i nie tylko .....

anonymous

Pracuje ponad 5 lat i jest ok POLECAM

oszukany inwestor
@anonymous 12.02.2018 13:00

ciekawe ... z mojej wiedzy pracownik który pracuje najdłużej jest pracownikiem firmy od lat 3 :(

@anonymous
@oszukany inwestor 09.08.2018 11:33

Bardzo ciekawe ... skąd "oszukany inwestor" może wiedzieć od kiedy zatrudnieni są pracownicy? Radzę zająć się swoimi psami ponieważ straż gminna interweniowała już wiele razy oraz przestać znęcać się nad dziećmi pod pozorem opieki.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy Invest Mak Marcin Makowski? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Zostaw opinię o Invest Mak Marcin Makowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Mak Marcin Makowski