Ikg Stanisław Ignaczak Andrzej Kacprzak Paweł Gniadek S.C.

Szczecin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Ikg Stanisław Ignaczak Andrzej Kacprzak Paweł Gniadek S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ikg Stanisław Ignaczak Andrzej Kacprzak Paweł Gniadek S.C.

Była księgowa

Ja też kiedyś pracowałam w tej firmie i uważam ,że na tle innych biur jest zdecydowanie jednym z najlepszych. Księgowość nie była prowadzona \\\"byle jak i byle szybciej\\\" jak mi się zdarzało spotykać w innych biurach. Łatwo nie było ale wszyscy się starali. Kadra zawsze była tu na wysokim poziomie pomimo młodego wieku jak twierdzisz.

Księgowa

Zarobki marne, brak podwyżek i jakichkolwiek bonusów na święta. W ramach oszczędności dokładają tylko pracy i nie płacą za nadgodziny.

Księgowa

Wygląd biura i miła atmosfera panująca w firmie to jedyny pozytywny aspekt pracy tam. Profesjonalizm szefów i dbałość o organizowanie i funkcjonowanie przedsiębiorstwa to ATRAPA. Zatrudniają młode dziewczyny, z małym doświadczeniem i za małe pieniądze - nikt nie nadzoruje ani nie kontroluje ich pracy, szefowie nie mają pojęcia co podpisują i co dzieje się u poszczególnych klientów, bo nawet to ich nie interesuje. Reklamują nowocześnie wyposażone stanowisko pracy i szkolenia - komputery to złomy, a na szkolenia owszem można chodzić ale za własne pieniądze, nie organizują nawet szkoleń wewnętrznych skoro ich nie stać na opłacenie szkoleń z zewnątrz. Dziwią się że klienci odchodzą - cenniki są za wysokie, a do tego podatnicy są często traktowani niepoważnie. Jednym słowem nie polecam pracy tam, każdy kto ma trochę oleju w głowie niech lepiej szuka pracy gdzie indziej. Ja tak zrobiłam i podobnie jak cała rzesza moich koleżanek po zmianie pracy odczułam ulgę!

Zostaw opinię o Ikg Stanisław Ignaczak Andrzej Kacprzak Paweł Gniadek S.C. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ikg Stanisław Ignaczak Andrzej Kacprzak Paweł Gniadek S.C.