Dziwosz Pośrednictwo Nieruchomości Katarzyna Dziwosz

Wrocław

Opinie o Dziwosz Pośrednictwo Nieruchomości Katarzyna Dziwosz

Małami

Nie polecam Dziwosz nieruchomości gdyż to sami złodzieje oszuści i krętacze. Pomijając szczegóły w jakich się znaleźliśmy okazało się bardzo niejasną sytuacją w której mogliśmy stracic bardzo duża sume pieniędzy a kiedy chcieliśmy rozwiać wątpliwości i zatrudnić własnego notariusza okazało się ze mieszkanie jest już nieaktualne. NIE POLECAM!!!!!!!!

klient

DZIWOSZ NIERUCHOMOŚCI ma same nie aktualne oferty! oraz bardzo niekulturalnych agentów już nie mówiąc chamskich...

prawdomówny

kłamstwo w ofertach o lokalach do sprzedaży i wynajęcia to Standard tej firmy. wystarczy porównać opis i przekonać się na własne oczy np: lokal do sprzedaży na ul. Słowiańskiej 9 we Wrocławiu 89 m2 za kwotę 350 000zł. ładna klatka schodowa,(?,ciekawe, bo stach tam wejść), tak śmierdzącą okropnie moczem i upstrzoną kupami opisuje Pani agentka nieruchomości -Pani Dziwosz w swoim ogłoszeniu (jak twierdzi ma tą ofertę na wyłączność, czyli nikt inny nie zabierze jej prowizji ze sprzedaży i będzie ona dużo wyższa prawdopodobnie) Stan mieszkania: wysoki standard???????? Prawie puste mieszkanie zrobione najtańszym kosztem od 7 lat wynajmowane bez umów młodym ludziom, którzy o nic nie dbają i je dewastują oraz non stop zakłócają innym spokój, czasem strach tam przechodzić. W ogłoszeniu 4 pokoje, w rzeczywistości jest ich 2 i tylko jeden z nich da się jakoś w miarę podzielić na 2 z jakiś tam sensem. Mieszkanie jasne???? Pani Dziwosz, od kiedy??? wszystkie pomieszczenia są od północy,światło to jest jak czasem słońce odbija się od szyb w sąsiednich budynkach i wtedy świeci prosto w oczy i oślepia ludzi tam przebywających. Pisze Pani, że na podłogach są deski owszem z 1920r. stare zniszczone i do wyrzucenia, i tylko w jednym pokoju bo w drugim poprzedni właściciel położył panele zrobił garderobę kosztem części pokoju i zrobił sufit w trójkąty, było to 20 lat temu. Piwnica do mieszkania? NIKT NIE CHCIAŁBY TAM WEJŚĆ NAWET JAKBY MU DOPŁACALI!!!!!!! Pisze Pani brama zadbana, to najgorsza brama na tej dzielnicy, nie ma szans aby cokolwiek (np: głupi domofon) utrzymało się więcej niż 1 tydzień!"Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, dookoła usługi, komunikacja. Gorąco polecam" Zapomniała Pani dodać, że 24 godziny na dobę, szczególnie w nocy trzeba wysłuchać strasznie głośnych bluzgów pijanych ludzi, meneli, ćpunów oraz całej reszty marginesu społecznego.Nie polecam gdyż poprzednia właścicielka dokładnie wiedziała co robi jak to mieszkanie sprzedawała. Tam po prostu

Dziwosz Pośrednictwo Nieruchomości Katarzyna Dziwosz już dawno przebiła dno, ODRADZAM TĄ FIREMKĘ

Zostaw opinię o Dziwosz Pośrednictwo Nieruchomości Katarzyna Dziwosz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dziwosz Pośrednictwo Nieruchomości Katarzyna Dziwosz