BTB Office Center Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o BTB Office Center Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BTB Office Center Sp. z o.o.

NICK

Europie potwierdza te same kompetencje), jest wydany przez instytucje, która ma na światowym rynku znaczenie, jest rozpoznawalną marką, daje posiadaczowi miejsce na liście zrzeszającej osoby posiadające ten certyfikat (najlepiej, jeśli taka lista jest dostępna online). Jakie certyfikaty nie liczą się dla pracodawców? Zaświadczenia o ukończeniu dwugodzinnego szkolenia – bądźmy szczerzy, nie jest to żaden certyfikat, tylko informacja, że udało ci się liznąć nieco wiedzy, Certyfikaty wydawane przez nikomu nie znane firmy (wyglądające niekiedy jak przygotowane w photoshopie), Certyfikaty, na których nie ma informacji o czasie trwania kursu, potwierdzonych kompetencjach lub dacie zdobycia certyfikatu, Popularne, wybrane certyfikaty branżowe: Finanse / Księgowość: CMA (rachunkowość zarządcza i zarządzanie finansami) – potwierdzenie posiadania wiedzy w zakresie planowania finansowego, analizy, kontroli oraz wspomagania podejmowania decyzji finansowych. CFP – międzynarodowa kwalifikacja w zakresie planowania finansowego PRM – zarządzanie ryzykiem. Uznawany na całym świecie – w Polsce ma go niewiele osób. IAD – kwalifikacja w zakresie rynku kapitałoweg, CICA (Certified Internal Controls Auditor) – międzynarodowa kwalifikacja w dziedzinie audytu wewnętrznego, Poza tym jest też ACCA, CIMA, CFA, CIA i wiele innych – pozwalają podbić wynagrodzenie nawet o kilkadziesiąt procent.

NICK

Certyfikacje – czy warto je zdobywać? W wielu zawodach pracownik może podnosić swoje kwalifikacje za pomocą zdobywania certyfikatów, które potwierdzają jego kompetencje. Czy warto je zdobywać? Czy rzeczywiście certyfikaty przydają się na coś w pracy i mogą pomóc w rozwoju kariery? Rodzaje certyfikatów Najbardziej cenione przez pracodawców są: certyfikaty potwierdzające znajomość języków obcych, certyfikaty branżowe potwierdzające określone kompetencje, uprawnienia, które pozwalają na wykonywanie określonych czynności najczęściej określonych ustawą lub innymi przepisami. Nie są to jednak jedyne certyfikaty, jakie może zdobywać pracownik. W zasadzie prawie każde szkolenie, kończy się obecnie potwierdzeniem uczestnictwa, nazywanym certyfikatem. Ważne jednak jest to, by zdawać sobie sprawę z tego, że posiadanie nawet całego wachlarza certyfikatów otrzymywanych po szkoleniu, nie przyda się na nic, jeśli instytucje jakie je wydały lub też kompetencje jakie potwierdzają mają niewielkie znaczenie dla pracodawcy. Jakie certyfikaty warto zdobywać, ile to kosztuje a nad jakimi nie warto się nawet zastanawiać? Na co warto zwrócić uwagę decydując się na certyfikację? Popularność certyfikatów Zanim zdecydujesz się na poświęcenie czasu i środków na zdobycie certyfikatu, sprawdź, czy ten, który chcesz zdobyć, jest przez pracodawców poszukiwany na rynku pracy. Czy ma dla nich jakieś znaczenie. W tym celu najlepiej po prostu wpisać nazwę certyfikatu w wyszukiwarkę lub – bardziej bezpośrednio – wpisać jego nazwę również w wyszukiwarkę ogłoszeń rekrutacyjnych w serwisie pracy. Dowiedz się o certyfikacie oraz jednostce certyfikującej jak najwięcej – nie każda jest wiarygodna. A wydanie pieniędzy na certyfikat, który dla nikogo się nie liczy nie ma większego sensu. Koszt certyfikatów W niektórych przypadkach, uzyskanie certyfikatu lub uprawnień, może kosztowa

NICK

CZASAMI JEST TAK ŻE ZAPŁACĄ CI ZA 112 GODZIN PRACY AŻ 120 ZŁ I MYŚLĄ ŻE UDAM SIĘ PRZEMKNĄĆ TAK O BEZ KONSEKWENCJI, ALE JEST TEŻ TAKI KTOŚ CO ZDENERWUJE SIĘ I PÓJDZIE DO INSPEKCJI PRACY I ZAŁATWI SPRAWĘ INACZEJ... PAMIĘTAJCIE, CERTYFIKAT JEST NIC NIE WART A KOSZTUJE OD 340 ZŁ A DO (TO SAMI SOBIE KORYGUJĄ)... NIBY WSPÓŁFINANSOWANY PRZE UNIE EUROPEJSKĄ I TYLKO JEST WAŻNA W UNII EUROPEJSKIEJ HAHAHAHA ALE JAK ZAPYTACIE SIĘ PO CHIŃSKU TEŻ WAM WYDRUKUJĄ TYLKO DROŻEJ BĘDZIE BO WIECIE TRANSLATOR GOOGLE TEŻ KOSZTUJE I PAPIER FOTOGRAFICZNY :p "http://www.certyfikatuczciwosci.pl/"

NICK

Zakompleksionym dzieciakiem o Kim mowa ???? Firma nie posiada własnej pomocy prawnej tylko ściąga kasę od Firm wmawiając że w przyszłości pomoże IM przez WPISANIE NA TAK ZWANĄ "BIAŁĄ LISTĘ" http://www.biala24.pl/artykul,przedsiebiorcy-uwaga-na-oszustow,11287 http://wyborcza.biz/biznes/1,147584,20323316,przedsiebiorcy-uwaga-na-nowe-oszustwo-wpis-do-nie-istniejacego.html?disableRedirects=true http://www.lexy.com.pl/blog/zalozyles-dzialalnosc-nie-daj-sie-naciagnac.html http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/przedsiebiorco-nie-daj-sie-zlapac-na-wpis-uwaga-na-naciagaczy,n,1000015058.html FIRMY OSZUKUJĄ INNE FIRMY BO SĄ NIE ŚWIADOME DZIAŁANIA INNYCH FIRM JAK MOGĘ OSZUKAĆ W PROSTY SPOSÓB LUB WMAWIAJĄC CERTYFIKAT UCZCIWOŚCI http://serwisy.gazetaprawna.pl/msp/artykuly/925243,platne-certyfikaty-dla-przedsiebiorcow.html POZDRAWIAM OSZUSTÓW

aaa

Firma jest rzetelna I uczciwa, atmosfera rewelacyjna, wynagrodzenie jasne i klarowne od samego początku. Przedmowca jest zakompleksionym dzieciakiem, które Noe rozumie najprostrzego zdania, wielki sprzedawca bez zielonego pojęcia o czym kolwiek, i odporny na naukę.

Ted

BTB Center która się mieści na glogoweskiej 4/1 w Poznaniu jej założycielem jest Tomasz Mazur oraz wspólnik Błażej Bobrowski. Firma jest nierzetelna nie dba o pracowników traktuje jako źródło dochodu poprzez oszustwa z tytułu wynagrodzenia za czas pracy od Poniedziałku do Piątku po 8 godzin . Umowę jaką otrzymacie to umowa zlecenie która nie posiada stawki godzinowej za czas pracy. Według kryteriów firmy trzeba spełnić sprzedaż 10 sprzedaży kurierowych nie zamkniętych telefonicznnie, wiec się można napocic. Po przepracowaniu np 160 godzin powinno się otrzymać minimalna krajową 1850 brutto (1354 zl) okazuje się ze otrzymuje się może z 700 zł. Składki ZUS oraz inne świadczenia które powinien pracodawca opłacać nie są opłacane. Wiec z tego wynika ze się pracuje na czarno. Następna sprawa nie dajcie się naciągnąć w tej firmie jako KONSULTANT LIVOON bo nie zarobisz w LIVIOONIE NIC!!!!! a tylko proponują STARTER W WYSOKOSCI 150 ZŁ EWENTULNIE 1150 ZŁ. Opowiem coś na temat Pracy polega na dzwonieniu „telemarketer” do firm wściskając „CERTYFIKAT UCZCIWOSCI” KTÓRA NIBY JEST WSPÓŁFINANSOWANA PRZEZ UNIĘ UEROPEJSKA!!!!! TYLKO GDZIE JEST IKONA UNI UEROPEJSKEJ????? Proponuję się firmą certyfikat który jest współfinansowany przez Unię Europejską i dzwoni sie do firm GRATPLUJĄC POZYTYWNEJ WERYFIKACJI PRZEZ UNIĘ UEROPEJSKĄ która w jakiś sposób nabiera firmy ze niby ma im pomóc w DOFINANSOWANIACH PRZEZ UE. Zakupując taki CERTYFIKAT UCZCIWOSCI podobno jest dożywotnia licencja hmmm tylko po roku nie martwcie się przypomni się firma BTB center pod nazwą „BIURO CERTYFIKACJI FIRM” aby opłaci licencje na kolejny rok tylko za co? ZA WYDRUKOWNIE KARTKI FORMTU A4 HEHEHE. Myśleliście ze to wszystko co ma wam do zaproponowania BTB CENTER to się mylicie. Następna sprawa od jakiegos czasu firma zajęła się MEDICJĄ która sobie wymyśliła ze będzie KRAJOWYM RESORTEM MEDICJI mając na celu informowac firmy o wzmiance jak zaistniała 1 STYCZNIA 2016 a by firmy nie korzystaly ze sądów

admin

Co twoim zdaniem warto zmienić w firmie BTB Office Center Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o BTB Office Center Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BTB Office Center Sp. z o.o.