Aprim S.C. Biuro Obrotu Nieruchomościami Sylwia Popielnicka Elżbieta Mosek

Gdynia

Opinie o Aprim S.C. Biuro Obrotu Nieruchomościami Sylwia Popielnicka Elżbieta Mosek

olo

Biuro Aprim mieści się przy ul. Warszawskiej w Gdyni gdzie ma swój szyld,a Pani Popielnicka tam nie pracuje w Entradzie też też nie przebywa więc powinna usunąć z internetu coś w czym nie działa i nie pracuje bo inaczej to się nazywa oszustwo.

dmoska

Zastanawiajace ; administrator strony usuwa dane oszustki ... !!! Ciekawe dlaczego ?

dmoska

To interesujące !!! Czyżby potwierdzało to opinie że Pani (usunięte przez administratora) jest niekompetentną zwykłą oszustką... ?

Adelajda

Pani Popielnicka już dawno w żadnym z tych biur nie pracuje a dlaczego się w dalszym ciągu podszywa pod różne biura

lol

Biuro już dawno tam nie istnieje ciekawe dlaczego mieściło się w bardzo dobrym punkcie Gdyni.

olo

Biuro nie wywiązywało się często ze swoich zobowiązań i w końcu zwinęło manele zero kompetencji,brak profesjonalizmu .

Zostaw opinię o Aprim S.C. Biuro Obrotu Nieruchomościami Sylwia Popielnicka Elżbieta Mosek - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aprim S.C. Biuro Obrotu Nieruchomościami Sylwia Popielnicka Elżbieta Mosek