Apartamenty Żagań Sp. z o.o.

Gubin

Opinie o Apartamenty Żagań Sp. z o.o.

bema

blok mieszkalny który oddali do zamieszkania w żaganiu nadaje się tylko do rozbiórki.gdzie się nie spojrzy to tylko fuszerka.tak warszawiacy cwaniacy robią pieniądze na biednych.

mieszkaniec

aktualnie wobec spółki apartamenty toczą się 4 sprawy ze wspólnotą mieszkaniową bema 58-66 w żaganiu w sądzie w zielonej górze 1wsza sprawa odszkodowanie jak na razie na kwotę 240 tysięcy za zły stan budynku w tym dach balkony węzeł cieplny i inne .ponadto spółka nie płaci czynszu i zalega już na kwotę 40 tysięcy. wszystko można sprawdzić u zarządcy Pana Redźko firma Locum.inne sprawy mniejszego gatunku.także spółka powinna zmienić nazwę na z apartamenty na alternatywy

Zostaw opinię o Apartamenty Żagań Sp. z o.o. - Gubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apartamenty Żagań Sp. z o.o.