Amicus Nieruchomości-Obrót Zarządzanie

Łódź

Opinie o Amicus Nieruchomości-Obrót Zarządzanie

Lokatorka

Na temat usług: Odradzam firmę Amicus. To jest właściwie firma tylko do tego żeby brać pieniądze bo oni niczym nie zarządzają tylko ręka w rękę z administracjami i firmami trzecimi robią sobie parę przeglądów kominowych rocznie które i tak są robione po łebkach, powtórne pomiary kamienic na wszelki wypadek gdyby ktoś coś kiedyś, określanie stanu itp. a za to wszystko płaci wiadomo kto. Nie nadzorują praktycznie żadnych robót tylko chcą robić za pośrednika w sensie Wspólnota zleca - a amicus przesyła dalej do firmy trzeciej. Wspólnoty powinny zaopatrzyć się w usługi dobrego księgowego i pomijać tego typu instytucje. Mieszkańcy powinni wykorzystywać swoje własne umiejętności i wspólnymi siłami dbać o nieruchomość a i zlecenia by wpadły mieszkańcom a nie firmą z Warszawy albo innych zakątków Polski. Oczywiście jak ktoś chce żeby coś naprawili(np. kanalizacja, elektryka itp.) to prędzej sam wszystko załatwi niż się doczeka, wszystko na swój koszt mimo płacenia tzw. "remontowego". I uwaga na zebraniach lubią zapomnieć podać do wiadomości że podwyższyli sobie stawkę z metra za obsługę.

Lokator

Nie wiem, jak się pracuje w Amicus, ale sądząc po żenującym poziomie administrowania nieruchomością, w której mieszkam, zapewne fatalnie. Wszystkie możliwe koszty przerzucane są na lokatorów, za zorganizowaną przez Amicus dezynsekcję przepłaciliśmy parokrotnie w stosunku do stawek rynkowych itp. Czyli pewnie na pracownikach też oszczędzają.

Administracja
@Lokator 28.06.2016, 13:23

Szkoda, że Lokator nie przychodzi na zebrania wspólnoty mieszkaniowej, bowiem kwota za przeprowadzenie dezynsekcji została ustalona na zebraniu. Natomiast firma przeprowadzająca usługę dezynsekcji polecona przez jednego z właścicieli wspólnoty. Żenującym jest ocena tej sytuacji przez Lokatora, który nawet nie jest podpisany, oraz rzetelnie nie zapoznał się z sytuacją, a wydaje dziwne opinie. Usługa została wykonana na poziomie rynkowym, tylko brak jakiejkolwiek analizy znajomości tematu powoduje nierzetelną opinię.

Łodzianka

Ja jestem zadowolona. Nie zauważyłam, żeby coś było nie tak. Administrator na każdym zebraniu wspólnoty staje na wysokości zadania, odpowiada mailowo na zgłoszenia czy uwagi.

Agnieszka

Polecam Amicus. Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Firma rzetelna.

Ilona

Odradzam kontakt i pracę w Amicus. Na chwile obecna z 12 pracowników zostało 3 (w tym szefowa). Atmosfera fatalna, niskie zarobi, niesłowność. Szkoda czasu i nerwów.

Zostaw opinię o Amicus Nieruchomości-Obrót Zarządzanie - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amicus Nieruchomości-Obrót Zarządzanie