Admikor Karolina Korzystka-Złotogórska

Opinie o Admikor Karolina Korzystka-Złotogórska

Samolotowa 8

Ta pani dopuściła się szeregu matactw próbowała przejąc naszą Wspólnotę ale jej się nie udało za to jej mąż stracił stanowisko Przewodniczącego Wspólnoty za NEPOTYZM żony. Mąż oczyścił się z zarzutów, Ona została wyrzucona z Siedziby swojego biura na Samolotowej 8/128. Nie polecam tej pani źle patrzy jej z oczu.

SM Perkun

Byłam panią prezes SM Perkun miałam okazję zatrudniać ta panią u mnie w Administracji ale nie polecam nasza współpraca zakończyła się w okresie próbnym.

Rada osiedla Jantar

Opinie pozytywne ale firma krzak wielokrotnie byłem w siedzibie firmy na Ostrobramskiej. Biuro zamknięte nawet nie ma godzin urzędowania, nawet ochrona jej nie zna. Firma zajmuje się obsługą tylko jednej wspólnoty na Gocławiu. To stanowczo za mało. Z opini firm znajdujących się obok biura Admikor dowiedziałem się źe jest nieczynne za dnia. To ma być Administracja. Zwykła lipa.

P16 Sky Parking

Nasza historia współpracy to 7 miesięcy ale czas poświęcony mojej firmie to czysta sielanka. Polecam w ciemno pani Karolina firma AdmiKor to dobrze wydane pienądze i spokój psychiczny.

spwn

Bardzo fachowy specjalista z zakresu administracji i zarządzania moja absolwentka na Licencję Zarządcy. Pomocna w beznadziejnych sprawach wyciąga kaźdą Wspólnotę z najgorszych kłopotów.Pani Karolina widzimy się w Hotelu Belweder na co rocznym obowiązkowym balu SPWN.POZDRAWIAM.

Zostaw opinię o Admikor Karolina Korzystka-Złotogórska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Admikor Karolina Korzystka-Złotogórska