Anna Gierszewska Ac Nieruchomości Agencja Obsługi Nieruchomości

Opinie o Anna Gierszewska Ac Nieruchomości Agencja Obsługi Nieruchomości

Filtruj opinie po kryteriach:

Jacek
 Opinia

Interesuje mnie praca w nieruchomościach. Podpowiedzcie czy kogoś potrzebują i jaka jest umowa?

mirosława72@wp.pl
 Opinia

Gorąco polecam!Korzystałam kilka razy z pomocy Pani Ani wszystko załatwiła jak było uzgodnione . Bardzo uczciwa osoba .

Justyna
 Opinia

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Oszukany
 Opinia

Dzwoniłem w sprawie mieszkania które jest niedostępne od 3 tygodni. Ponieważ zostało sprzedane . Osoba która jest odpowiedzialna za ogłoszenie Anna Gierszewska informowała mnie że jest wszystko aktualne. Dzwoniła do właścicieli umówić spotkanie , następnie poinformowała że ktoś dał zadatek , kolejnego dnia zadzwoniła mówiąc że jej się mieszkania pomyliły i jest wszystko jak najbardziej aktualne. Podczas gdy mieszkanie zostało sprzedane 3 tygodnie wcześniej . Dowiedziałem się wszystkiego w spółdzielni. Po wszystkim pani wyparła się że nic takiego nie mówiła . Jest to bardzo nie profesjonalne przestrzegam przed stratą czasu i nerwów. NIE POLECAM!!!!!!

Michał
 Opinia

Witam. Moja opinia na temat tego biura nieruchomości jest w 100% pozytywna. Otóż Pani Ania prowadząca biuro jest nad wyraz rzetelną osobą dotrzymującą słowa. Trzeba przyznać że moja sprawa była zawiła i trwała jakiś czas to wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Perfekcjonizm w każdym calu :) Polecam w 1000% Pani Aniu, dziękuję :) Pozdrawiam

ostyga

o Boże !!!!

Tak4Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Anna Gierszewska Ac Nieruchomości Agencja Obsługi Nieruchomości - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna Gierszewska Ac Nieruchomości Agencja Obsługi Nieruchomości

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.