Maria Biuro Matrymonialne

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Maria Biuro Matrymonialne

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maria Biuro Matrymonialne

Eugeniusz

Jakiś czas temu, korzystałem z usług Biura Maria. Zdecydowanie nie polecam tego Biura. Uważam, że prowadząc tego typu działalność, obowiązują także pewne zasady, chociażby warunków w jakich ujmijmy to "transakcja" się odbywa. Kolejna sprawa, to system kojarzenia Biura pozostawia wiele do życzenia. Panie, których oferty otrzymywałem były zupełnie nie trafione w moje wymagania, a nie jestem osobą z żadnych wyższych sfer. I ostatnia kwestia, dość hmmm nieprzyjemna ale istotna bo świadcząca tylko o problemach z jakimi boryka się Pani "prowadząca". Jestem osobą nie pijącą i zapach alkoholu wyczuwam z kilometra. Reszty chyba tłumaczyć nie trzeba. Serdecznie NIE polecam.

Celina

No cóż. Jeżeli ktoś czeka, że za niego ktoś inny ułoży mu życie, to nistety może się rozczarować. Mnie od dziecka uczono, że sprawy swojego życia należy brać we własne ręce i nie czekać "na mannę z nieba". Może Biuro "Maria" o którym mowa powyżej ma metody działania dosyć nie konwencjonalne, to w moim przypadku było bardzo skuteczne. Najwięcej ofert otrzymywałam właśnie z tego biura mimo, że zapisana byłam do kilku innych (na terenie Bydgoszczy i poza). Trafiały się różne przypadki Panów szukających drugiej połowy bądź tylko zwykłaj przygody. To ja wyraźnie określałam czego szukam i oczekuję od życia i ja wiedziałam czego chcę. W tej chwili dzięki współpracy z Biurem "Maria" jestem bardzo szczęśliwą mężatką, to włąśnie tutaj znalazłam swoją drugą połowę, która zapisując się do tego biura także wyraźnie określiła czego oczekuje od życia. Dopiro wiem, że żyję!!!! Myślę, że wiele osób ma problem ze znalezieniem tej drugiej osoby ponieważ często one same nie wiedzą czego chcą i nie są w życiu zdecydowane. Sama spotykałam na swej drodze wielu takich Panów i to w dojrzałym wieku, bardzo niezdecydowanych.

Kam

A ja dzięki biuru matrymonialnemu Maria przeżyłem niezapomnianą przygodę z dziewczyną, która co prawda trochę była z innej bajki i do niczego między nami nie doszło, to jednak mogę ją traktować jak przyjaciółkę, dopóki ona nie pozna kogoś kto przerwie tą naszą przyjaźń.

Janina Halina i reszta oszukanych

Beznadziejne biuro nie polecamy na Zarusiego 4/38 w Bydgoszczy brak profesjalizmu beznadziejne chłopy zainteresowani tylko pieniędzmi i stanem konta a zwłaszcza jeden na etacie [usunięte przez moderatora] Edziu.

Wiesia Lidzia

Nie polecamy tego biura Maria na Zarusiego4/38 w Bydgoszczy,żenada żadnej dyskrecji a te spotkania beznadziejne stale ten sam facet zainteresowany pieniędzmi !!!!!!!

Zostaw opinię o Maria Biuro Matrymonialne - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maria Biuro Matrymonialne