Brochem Metal Import Export Sp. zo.o.

Toruń

Opinie o Brochem Metal Import Export Sp. zo.o.

mag

@Luis mam do ciebie proste pytanie. Czy ty tam może pracujesz? Jakie są warunki i kontakt z szefami?

Darek

"DZIAŁA DO DZIŚ" PO KONTEM PORTAL W KAMIONKACH I NIC SIE NIE ZMIENIA .... DO DZIŚ OSZUKUJE LUDZI MEGAAAAAA NIE POLECAM .... NIECH PIERW PAN R.CH ZAPŁACI STARE DŁUGI O NOWYCH NIE WSPOMNĘ PODPISAŁ PRACOWNIK FIRMY BUK...

niewidomy5

prezes z brochemu ma kompleks mniejszosci, jest kurduplem i to go boli, niech sobie przypomni jak w makro na kasie sprzedawal, musial miec zamowione specjalne krzeselko dla dzieci, poniewaz nie siegal do klawiszy od kasy

skf

Jeden działa z Ukraińcami w Tomaxie Kamionki ul.Poznanska drugi na dziadoszanskiej

ALI

też nie wiem,o co chodzi przecież sprzedają nadal w całej Polsce i to grubo,wygrywają inwestycje po inwestycji,na Chmieli nie ma mocnych ludziska...

Robal

Z całej tej firmy żal mi tylko ludzi z produkcji. Dobrzy fachowcy.

gadziu
@Robal 20.12.2013 19:03
Z całej tej firmy żal mi tylko ludzi z produkcji. Dobrzy fachowcy.

jak ktoś jest taki mądry i wie gdzie jest ten sprzęt to niech da cynk niebieskim a nie sieje tutaj propagandę

gall anonim

Dwie maszyny (do cięcia wzdłużnego i krawędziarka chyba 6-metrowa) były wystawione na sprzedaż też coś tam słyszałem że trochę rzeczy wróciło do Holandii a co do nowo powstałej firmy to ciąg dalszy brochemu tylko pod nową nazwą...

x-men

UWAGA UWAGA cały towar schowali w tomaxie w kamionkach

Pan. leasing

Jak ktoś jest zainteresowany na licytacji jest ich maszyna do cięcia wzdłużnego :)

vv
@Pan. leasing 13.11.2013 10:17

Gdzie ta licytacja???

Beznadzieja

xxx

A jednak prawda.To jest szok,bo jak można było sie bawić,kupwać ciuchy,wczasy za pożyczki,a teraz żal mi tych ludzi,którzy nie mają zapłacone za swoją ciężką prace,bo patrzyli na to jak sie bawili w dodatku nie za swoje.

woj2

firma już zbańczyła jak niechcesz wierzyć to zadzwoń do nich nikt telefonu nieodbierze zbańczył brochem i cała spółka firmy z holandi tak się żyło za nie swoje pieniodze a iwetycje szły w czasy ciuchy,auta i ipry teraz ludzie czekają pod firmą za swojimi piniedzmi nara.

xxx

Az mi się wierzyć nie chce,że firma ma długi,a może ja zamknęli,bo nie mieli zamówień.Takie domy,fury,zakupy,lekkie życie,aż trudno w to uwierzyć,że za pożyczone pieniądze.

woj2

haha i wyszło szydło z worka jaka ta firma jeest mocna wczasy i iprezy szpan furami a na regałach pusto i się okazuje że chłopcy się bawią ale nie za swoje pieniądze lecz banku niestety czeba z powrotem zejść na dno morze dopiero stan oleju w głowie się podniesie teraz otwierają nowe firmy pod nową nazwą ale kto im teraz zaufa jak to cygany i matacze morze zrubmy ipreze z dodą ale kto jej zapłaci takich ludzi się nie żałuję naciągli wielu klijetów i firm zapomnijmy o tej firmie bo naprawde tylko ładny wizerunek i pycha a w środku wielkie bagno zawsze twierdze że każda firma ma swoje 5 min.

młody

@młody 28.09.2013 09:43
firma od dnia 26-09-2013 została zamknięta i będzie ogłaszana upadłosc,pracownicy dostali wypowiedzenia!!...

Ciekawe bo jakoś (usunięte przez administratora) kupili sobie nowe samochody jakoś nie widać zeby firma zbanczyla bo niedawno była dostawa towaru do byłej firmy Tomax przez (usunięte przez administratora) Z tego co wiem to juz pan (usunięte przez administratora) działa na dziadoszanskiej 10 pod inna nazwa metzink

Brochem = dno

Raczej będziesz miał problem bo od wczoraj nie ma już firmy "Brochem"...

KLIENT

Dzień Dobry czy jest może ktoś zorientowany i udzielić mi informacji jaka jest sytuacja w firmie gdyż mam problem z odzyskaniem pieniędzy od firmy BROCHEM METAL

antka syn

hehe co byś chciał wypłate na czas? ale tylko połowe bo tyle masz na umowie , a karte multisport- oczywiście teraz będzie aktywowana bo zimno się zrobi i będzie trzeba wiórki do pieca wrzócić

A że zapytam. Dlaczego się nie podpisujecie ci którzy tak zachwalacie. Przecież wam nie grożą żadne konsekwencje za takie cukierki.

a po co ?

Polecam szczerze, ale tylko uczciwym ludziom nie krętaczom, pracuję od kilku miesięcy jestem zadowolony miła atmosfera, pensja na czas a w tych czasach to rzadkość. Moi znajomi poszukują pracy zwalniajcie się ,, nieudacznicy" !!!

o

Co za bzdura. Firma bardzo kompetentna i rzetelna. Sam sprawdziłem. A wszyscy powyzej to sflustrowane matoły, których wywalili z pracy za nierubstwo.

Nie chce mi się czytać tych bzdur. A firma, swietna, profesjonlana i bardzo profesjonalna zarówno dla klientów jka i pracowników. Polecam.

jestem jaki jestem

Szczerze polecam firmę BM. Bardzo profesjonalna i rzetelna. Nie znam nikogo lepszego w tej braży.

Jezeli jedni dostali premię a ty nie. To sam sobie odpowiedz dlaczego???

Gzregorz N

Uderz w stół a nożyce się odezwą...Jak napisała( usunięte przez administratora )mało kto ma odwagę by się podpisać i jak widzę osoba która skomentowała moją wypowiedź zapomniała o tym ale to szczegół.Dziwię się tylko,że ktoś pisze same bzdury bo premi żadnej ale to żadnej nie widziałem a za nadgodziny miałem płacone ale nie w tej wysokości jakiej się należały tylko takiej jaką wywalczyłem.Domyślam się która osoba to napisała ale wystarczy zapytać klientów jak wartościowym byłem bo z wieloma widziałem się później i pewnie dziwią się do dziś dlaczego tak się stało.Reasumując nie żałuję zwolnienia bo mam o jedno doświadczenie więcej ale żal mi osób które starają się pomniejszyć wartość tych co na to nie zasługują...Sami nic pewnie nie są zbyt wiele warci

Grzegorz N

Gratulacje dla firmy...Najlepiej oskarżyć własną nieudolność niekompentencją innych.Byłem dobrym magazynierem ale ciąża mojej żony była zagrożona wiec będąc na urlopie postanowiłem wykożystać wolne i to był błąd bo jako pracownik zatrudniony przez firmę zewnętrzną nie miałem do tego prawa ( usunięte przez administratora ).Cóż,jakoś to przebolałem bo byłem podobno bardzo dobrym magazynierem co w tej firmie okazało sie być rzadkością lecz nikogo to nie dziwi.Co do( usunięte przez administratora )bardzo miła osoba lecz trzeba być całkowicie lojalnym bo inaczej jest sie wrogiem a pracownicy są sympatyczni lecz jest tych coraz mniej bo sympatyczni są niewygodni.Jeśli chodzi o anonimowość to nie jestem taki bo to firma powinna być mi wdzięczna za milczeniePozdrawiam pracowników szeregowych bo ci co są spoufaleni napisali pochlebne opinie.Grzegorz N

jeszcze pracownik :(

Nawiązując do poprzednich postów i wypowiedzi w większości z wiadomych powodów anonimowych, i ja wtrącę swoje opiniotwórcze 5 groszy.Jestem pracownikiem firmy Brochem i ciężko pracuję na swoją wypłatę a raczej policzek, bo tak czuję sie co miesiąc w okolicach 1go. Nie łatwo jest, przepraszam za słowo \( usunięte przez administratora )" ale to prawda,że nie szanują pracowników i klientów,zwodzą,manipulują prawdą,wszyscy równo z szefostwem na czele.(BIURA) Na całe szczęście już niedługo zmieniam pracę i ów firma pozostanie wspomnieniem o całej reszcie wspaniałych ludzi z produkcji,magazynu, kierowcach. Pracy,współpracy na żadnym szczeblu nie polecam!!!! :(

stały klient

Brochem to najlepsza firma w branży metalowej. Kupuje tam od 8 lat. Polecam

p

Zdecydowanie polecam. Firma bardzo profesjonalna i godna zaufania. Jednym słowem rewelacja!!!!

potencjalny klient

czytając wypowiedzi różnych ludzi daje wiele do myślenia i wątpliwości na temat tej firmy chciałam nawiązać współpracę ale się chyba wstrzymam z tą decyzją niech inni dadzą więcej informacji czy faktycznie tak jest z poważaniem klient

były pracownik

Ja też mam miłe wspomnienia z ta firmą. Nie moge złego słowa powiedzieć. Polecam pracę w BM. Ci co sie tutaj wyżywają, pewnie zostali wylani z hukiem a teraz roboty znalesc nie moga i tyle.

?

A ja tam jestem zadowolony. Pracuje kilka lat, lubię włascicieli i kolegów z pracy. Moge tez przyznac że nie którzy zmuszeni do opuszczenia miejsca pracy byli rzeczywiście niekopetentni i zwłaszcza z magazynu. Nie dziwię sie trochę, ze ich zwolniono, nie nadawali sie. Teraz pewnie dla podniesienia swej wartosci złośliwie wypisują te bzdury.

Zostaw opinię o Brochem Metal Import Export Sp. zo.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brochem Metal Import Export Sp. zo.o.