Beata Kwiaciarnia Elżbieta Zalewska

Białystok

Opinie o Beata Kwiaciarnia Elżbieta Zalewska

czarnapuma

Generalnie to dodac jeszcze chcialam,ze ta kwiaciarnia to huj nie kwiaciarnia i niech sie gonia bo (usunięte przez administratora) zero zysku tam,zadnych adekwatnych zarobkow(usunięte przez administratora)Potem jeszcze napisze cos rownie inspirujacego,a teraz uciekam na kawke...

czarnapuma

a wiec slyszalam co nie co o tej kwiaciarence (usunięte przez administratora)ogole to jest strasznie ponura i zapuszczona kwiaciarnia a kwiaty to jedna wielka mizeria , takze nie polecam

Zostaw opinię o Beata Kwiaciarnia Elżbieta Zalewska - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beata Kwiaciarnia Elżbieta Zalewska