Adamczyk Dariusz Express Kurier

Opinie o Adamczyk Dariusz Express Kurier

Krzysztof

Firma moze i solidna i wyplacalna ale warunki slabe, zarobki w miare dobre, szef nie do konca uczciwy, mysli ze za 2500 zl wykupil Cie na wlasnosc i bedziesz tyral od 6 do 20. Doklada wiele pracy, czepia sie o wszystko. Pensja czesto spozniona ale byla.

Darioosh

Firma solidna,uczciwa,3 umowa na czas nieokreślony,pensja ZAWSZE na czas - żeby się paliło i waliło, to pensja zawsze 5 każdego miesiąca,jeśli wypada w weekend to przed 5. Klarowne warunki zatrudnienia,premie uznaniowe, koleżeństwo i współpraca.

Zostaw opinię o Adamczyk Dariusz Express Kurier - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adamczyk Dariusz Express Kurier