fejdon Lombard-Komis Krzysztof Hebel

Wejherowo

Opinie o fejdon Lombard-Komis Krzysztof Hebel

Nick

Jeżeli sytuacja życiowa zmusi Was do skorzystania z usług lombardu, to szczerze nie polecam. Bardzo niekompetentni ludzie

małgosia_w

Bogaty wybór telefonów komórkowych oraz biżuterii! Kupująca kilka rzeczy można wynegocjować sobie spory rabat. Polecam

klient

wpłaciłem pieniądze za towar było to dużo pieniędzy wtedy komis napisał że potraktował to jako zdatek i mam zapłacić jeszcze 5000 zł nie miałem więcej pieniędzy (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o fejdon Lombard-Komis Krzysztof Hebel - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fejdon Lombard-Komis Krzysztof Hebel