Alpiko Lombard - Komis Piotr Kobylski

Kwidzyn

Opinie o Alpiko Lombard - Komis Piotr Kobylski

GKWU831

Pracowałem tam trzy lata , jest wszystko na czas kasa i dobry klimat właściciele są OK POLECAM!!!

n;

Co prawda nie pracowałem tam ale korzystałem parę razy z ich usług konkretnie pożyczki pod zastaw i naprawdę nie polecam zdziera jak może, odsetki biorą z sufitu,zależy jaki mają humor, dla przykładu weźmiesz 100 zł po tygodniu musisz oddać 140 gdzie u konkurencji zapłacisz 1/3 tego,porażka powinień ktoś się tym zainteresowac bo to najzwyklejsza w świeci LICHWA !!!!

GKWU831
@n; 27.05.2013 23:01

BARDZO DOBRA FIRMA RZETELNA I KONKRETNA POLECAM

Zostaw opinię o Alpiko Lombard - Komis Piotr Kobylski - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpiko Lombard - Komis Piotr Kobylski