Buy Together Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Buy Together Polska Sp. z o.o.

user768

okazik pl to syf. nie ma kontaktu, spamują twierdząc, że była rejestracja. ktoś wie, gdzie można ich pozwać? może RPO?

adam

wysyłają SPAM podpisując : BUY TOGEHER polska sp. Z o.o., ul. Na miasteczku 12/8, 61/144 Poznań NIP: PL7781432056; REGON: 300176988, XXI WYDZIAŁ KRS W POZNANIU: 0000243809

Waldi55

waldi55 OSTRZEGAM !!!! PORTAL OKAZIK To nieuczciwa wręcz złodziejska firma . Dziwne że prawo pozwala na działanie takich podmiotów gospodarczych. Pieniądze wpłacone przez PAYU nie do odzyskania.

Tim

Handlują podrobionymi butami marki Timberland.

Były klient sklepu Cwany lis...

Zgadzam się z przedmówcą to firma okazik czy CWANY LIS, gdzie ta ostatnia nie dostarcza towaru, nie zwraca pieniędzy oraz olewa klienta. totalny brak kontaktu !!! Porażka !!! Nie polecam zakupów w portalu Cwany lis.

klient

Oszuści po marką sklepu internetowego Cwanylis. Nie realizują zamówień, nie zwracają pieniędzy, nie ma z nimi żadnego kontaktu - łatwo sprawdzić dzwoniąc na numer telefonu dostępnego w internecie.

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Buy Together Polska Sp. z o.o. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Buy Together Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buy Together Polska Sp. z o.o.