Opinie o Willa Decjusza Centrum Konferencyjne w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Willa Decjusza Centrum Konferencyjne, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Willa Decjusza Centrum Konferencyjne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Willa Decjusza Centrum Konferencyjne w Kraków

Mateusz Nowy wpis

@zordon a jaka oferta cię interesowała ?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Willa Decjusza Centrum Konferencyjne? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

zordon Nowy wpis

To potwierdza regułę że jeżeli w firmie jest duża rotacja pracowników to znaczy że chwali się tam nierobów. Miałem tam składać CV ale już mi się odechciało nich starych pracowników przyjmą. Hahahah.

bardzo zle Nowy wpis

NAJGORSZA ATMOSFERA I ZAROBKI!!! Nie polecam!! Zgadzam się z chłopakiem powyżej. Też jestem z opery. W życiu już tam nie pójdziemy. Tak chamskich ''kelnerek'' w życiu nie widziałam mają szczęście że jestem mądrą osobą i nie dostały ode mnie w ryj. NIC nie robią tylko stoją godzinę przy czymś co się robi 10 minut a resztę popędzają!! Wszytko psują i mówią że ktoś inny. Żałosne!! Te nieroby tylko afery kręcą!! Mam nadzieje że mi się trafią i wtedy naucza się szacunku do innych.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Willa Decjusza Centrum Konferencyjne, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
kjzgkzuscjk

robiłem na Operze z nimi. To nie kelnerki tylko jakieś stare menele które NIC NIE ROBIĄ co 5 minut na papierosa a jak ja stanąłem chwile z dziewczyną to problem. Chyba nikt już tam nie chce pracować. Wszyscy jesteśmy kelnerkami a one wydają rozkazy. ŻAŁOSNE o MARNĄ kasę trzeba się prosić i czekać po nie wiem ile..... Nie polecam!!!!!

Roletka

Bardzo dużo stresu i pracy. Dziwna atmosfera. Pracownice ''pracujące'' parę lat podważają autorytet managerów i ich wyśmiewają. Nowi źle traktowani. W pewnej chwili już sama nie wiedziałam w co ręce włożyć ale bałam się odezwać ale dziewczyna obok coś się odezwała do strych stojących sobie kelnerek żeby same cokolwiek zrobiły to ją cały czas po chamsku nękały. Ile trzeba mieć wolnego czasu żeby stać nad kimś i przy okazji nade mną i się czepiać o nic. Gdyby ktoś był pierwszy raz to rozumiem a nie był już dobrze pracował i co nagle źle. Wątpię że ta osoba jeszcze przyjdzie. Zastanawia mnie ta sytuacja bo nie wiem co bym zrobiła gdybym się w takiej znalazła.Wychodzi na to że trzeba cicho siedzieć i robić za innych. Umowa zlecenie. Określone godziny pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Willa Decjusza Centrum Konferencyjne - Kraków

Willa Decjusza Centrum Konferencyjne
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Willa Decjusza Centrum Konferencyjne