Aram Multimedia Elżbieta Mrzygłocka

Opinie o Aram Multimedia Elżbieta Mrzygłocka

ar

Cechy szczególne: - niska podstawa płacy, część płatna pod stołem - dodatkowe rozliczenia, opóźnione nawet o kilka miesięcy, z powodu rzekomego braku pieniędzy w firmie - mimo świeżych dostaw nowego sprzętu do firmy, za grube pieniądze - brak szacunku dla ludzi ze strony kierownictwa - brak możliwości rozwoju

el

niska podstawa i reszta na wodzie pisana. masz to zrobic co masz do zrobienia i nikogo to nie interesuje ile czasu bo kasa taka sama. nie polecam bo nigdy nie dostałem tyle ile mialem dostac Nie polecam!

dadas1964

Bardzo proszę o rzetelną ocenę firmy Aram Multimedia . Mam niebawem spotkać się w sprawie pracy .Proszę szczerze napisać czego mogę się spodziewać po firmie która jawi się w mediach jako potężna,rzetelna,wszechstronna. Z góry dziękuje za opinie.

Tomek

Pracowałem w Aramie i mogę się zgodzić, że honoraria były wypłacane z opoźnieniem, ale pensje (podstawa/wynagrodzenie) była płacona zawsze na czas. Nie pamiętam abym na koniec miesiąca nie miał kasy na koncie. Jak ja pracowałem bywal czas że mniej się działo ale podstawa pozwalała spokojnie przeżyć i nie trzeba było szukać chałtur na boku. Do tego dochodziły honoraira za realizację - więcej realizacji wiecej kasy, mniej roboty mniej, żadnych progów itd. dość proste zasady. Jak wszędzie są minusy i są plusy :)

AD

Nie znam nikogo z pracowników co mógłby z czystym sumieniem napisać pozytywną opinię o tej firmie. Nie mam tu oczywiście na myśli kadry zarządzającej. Za wykonana pracę powinno się dostawać pieniądze w formie wynagrodzenia a jest tu inaczej. płatności są specjalnie opóźniane nawet po parę miesięcy od wykonania zlecenia. Koszmar. Nie polecam

mmm

NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Aram Multimedia Elżbieta Mrzygłocka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aram Multimedia Elżbieta Mrzygłocka