cerrfour tarnowskie góry

Tarnowskie Góry

Opinie o cerrfour tarnowskie góry

Dziewczyny opamiętajcie się jestem byłym pracownikiem ,co wy robicie drzecie mordy jedna na drugą .Kiedyś tak nie było były niskie zarobki ale do pracy sie szło bo były super koleżanki i atmosfera super.A teraz prócz marnej pensji którą dostajecie to jeszcze na siebie nalatujecie ,bedzie coraz gorzej sami do tego doprowadzacie .Pozdrawiam

anonimowy

TAK A DOKŁADNIE JAK ODESZŁA PANI OLA NAPEWNO BYŁA ZA PRACOWNIKAMI I JESZCZE NA NIEJ MOGLIŚMY POLEGAĆ ODESZŁA I WSZYSTKO ZA NIĄ .A TERAZ JEST [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o cerrfour tarnowskie góry - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cerrfour tarnowskie góry