Meinert Krystyna Zakład Fryzjerski

Wagrowiec

Opinie o Meinert Krystyna Zakład Fryzjerski

arturo

moja zone kiedys obciela tak ze nikt jej nie poznal, ale nikomu ise nie podobalo a pozatym skasowala malo ale farby uzywa te najtansze.

przyjaciolka sasiadka

tnie nawet dosc dobrze,chociaz bez rewelacji ale niestety opinia jej prywatna jest dosc daleko idaca.............ale chodze bo tanio

twardziel

poszlem zobaczyc bo mowia ze kazdemu da.....kilka milych slow i juz mozemy chodzic;-) eeee nie dla mnie, chociaz po kilku piwach z braku laku

kukiel

zero profesjonalizmu ma ta pani (usunięte przez administratora).

Zostaw opinię o Meinert Krystyna Zakład Fryzjerski - Wagrowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meinert Krystyna Zakład Fryzjerski