Małaszycka Anna Salon Fryzjerski

Kębłowo

Opinie o Małaszycka Anna Salon Fryzjerski

ando11

Obsługa bardzo nie przyjemna, fryzjerki raczej uczą się na włosach niż cokolwiek potrafią, bardziej interesują ich plotki z wioski angaż nad klientem. Obsługa bardzo arogancka i nie przyjemna.Wydaje mi się że zakład prowadzą dwie uczennice z pierwszego roku a nie doświadczone fryzjerki.

Czy podoba Ci się komfort pracy w firmie Małaszycka Anna Salon Fryzjerski ? Jak oceniasz atmosferę pracy oraz zespół pracowników? Pomóż innym poznać firmę i napisz swoją opinię.

Zostaw opinię o Małaszycka Anna Salon Fryzjerski - Kębłowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małaszycka Anna Salon Fryzjerski