Tv Media Sp.j. odddział Warszawa

Opinie o Tv Media Sp.j. odddział Warszawa

mundi
użytkownik zarejestrowany

spotkałem ofertę pracy z tej firmy i liczyłem na jakieś aktualne opinie niestety niewiele osób jak widzę zagląda na te stronę

XXX

to prawda właściciel [usunięte przez administratora] myśli że w warszawie ktoś za niego coś zrobi bo on sam nie ma pojęcia o niczym nawet wysłowić się nie potrafi Ta firma to tylko ten człowiek szkoda czasu

No Name

Pracowałeś /-aś u nich????????

Ktoś

Jeżeli przyjdzie wam do głowy się zatrudnić w tej firemce to od razu możecie zapomnieć o :[usunięte przez administratora] ,terminowych wypłatach wynagrodzenia wraz z jego pomniejszaniem przez tego właściciela.Oferta finansowa zazwyczaj na "wabia" w pisanym mailu przez pracodawcę jest zawyżana potem okazuje się że zostaje okraojona o 30%.Uwaga na konstrukcję umowy o pracę.Zapisy w niej są mocno nie korzystne dla pracownika iumożliwjają pracodawcy cięcie wynagrodzenia dosłownie za każde przewinienie.Zapisy o premi i innych wspaniałościach no cóż to informacja ...I TYLKO INFORMACJA.Zasady wypłacania prowizji nie ustalone ...prowizja oraz progi ,,,bez komentarza :) Opowieści że firma działa już 3 lata są wyssane z palca. Brak jakiej kolwiek organizacji pracy i pomysłu na działalność.System obecnie nie działa tzn działa ale nie ma nikogo kto by go nadzorował.Mówiąc wprost pracodawca , który nie ma pojęcia o reklamie i technikach sprzedaży reklam chce rozkręcić firmę na czyiś plecach oczywiście płacąc minimalnie handlowcowi a wymaga co najmniej jakby to był dr.handlowy.OMIJAJCIE Z DALEKA

Zostaw opinię o Tv Media Sp.j. odddział Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tv Media Sp.j. odddział Warszawa