Basińska Angelika Salon Fryzjerski

Kłecko

Opinie o Basińska Angelika Salon Fryzjerski

KLIENTKI

Angelika kurcze wracaj do nas bez ciebie jest tak smutno no i nie mamy gdzie chodzić do fryzjera. Jest totalna masakra nie to co u ciebie. POZDRAWIAMYYYYYYYYYYYYY

Ewa

Bardzo dziękuje za super zmianę, namówiła mnie pani na mega ścięcie z długich na krótkie. I jestem naprawdę zadowolona !!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękuje

Basia

Angela bardzo dziękuje super ścięcie kolor rewelacja wszyscy zachwyceni. Jeszcze raz wielkie dzięki .

Aśka

Jestem klientką p. Angeliki od wielu lat i nie zgadzam się z opinią że jest nie miła wręcz przeciwnie miła sympatyczna osoba wie co robi. Nie bez powodu jest problem żeby umówić się na wizytę. Polecam

baba

Bardzo nie miła do klijentów .

Wiesz jak wyglądają umowy w firmie Basińska Angelika Salon Fryzjerski i czy można liczyć na dłuższą współpracę? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Basińska Angelika Salon Fryzjerski - Kłecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Basińska Angelika Salon Fryzjerski