Ambasada Urody & Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Sylwia Hudzik, Beata Stępień

Mikołów

Opinie o Ambasada Urody & Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Sylwia Hudzik, Beata Stępień

joanna

potwierdzam Pani Beata to mistrz w swoim fachu wystarczy spojrzec na wzory pazurkow ktore ma przygotowane zawsze dobrze doradzi co pasuje i bardzo solidnie robi polecam ceny dla normalnych ludzi warto warto

pazurki marzenie pani beata jest rewelacyjna bardzo mila super jestem bardzo zadowolona i ceny przystepne kiedys w innym zakladzie robilam za 110 i zaraz odpadly a u pani beaty za polowe ceny robie i moge nimi srubki wkrecac polecam naprawde warto

Zostaw opinię o Ambasada Urody & Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Sylwia Hudzik, Beata Stępień - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambasada Urody & Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Sylwia Hudzik, Beata Stępień