Sowex 1 Firma Handlowo-Usługowa Salon Fryzjerski Adam Marzycki

Świętochłowice

Opinie o Sowex 1 Firma Handlowo-Usługowa Salon Fryzjerski Adam Marzycki

Sandra

Potwierdzam wypłty na czas, no a praca jak prca, chyba, e ktoś przyhodzi wypocząć, to raczej nie w sowex - niskie ceny więc napiwki są wysze

ren.s

Nigdzie nie ma idealnie, ale musze przyznać, że wypłaty były zawsze na czas, a szef może nerwowy, ale jak trzeba było pomóc to pomagał.

sowa

pracowalam tam, i nie polecam mobing i praca na akord. szef pogania ludzie maja pretesje zeza szybko sa ostrzyzeni, muszisz miec swoj sprzet za zuzycie podobno jest kasa do wyplaty ale nigdy jej nie widialam brak materialu przez co uslugi nie wychodza tak jak maja, nie polecam !!!!!

Zostaw opinię o Sowex 1 Firma Handlowo-Usługowa Salon Fryzjerski Adam Marzycki - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sowex 1 Firma Handlowo-Usługowa Salon Fryzjerski Adam Marzycki