Kaduś Salon Fryzjerski Barbara Rosner

Bielsko-biała

Opinie o Kaduś Salon Fryzjerski Barbara Rosner

Micm phał

Co ja mogę powiedzieć? Salon Kadus to jedno z tych prestiżowych miejsc w mieście. Samo położenie to już plus. Już nie mówiąc o przesympatycznym personelu. Ciekawostką jest ów chłopak, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Ale te dziewuszki są też fajne.

Macie doświadczenie w firmie Kaduś Salon Fryzjerski Barbara Rosner jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.

Zostaw opinię o Kaduś Salon Fryzjerski Barbara Rosner - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaduś Salon Fryzjerski Barbara Rosner