Jean Beira S.C. Salon Fryzjerski Ewa Świtalska Mariusz Słomczewski

Łódź

Opinie o Jean Beira S.C. Salon Fryzjerski Ewa Świtalska Mariusz Słomczewski

Super Gość

Na szczęście żaden z nich już tam się nie pojawi - jest nowa kosmetyczka i wizażystka, są nowe inicjatywy artystyczne, fajne babskie spotkania, jest cykl Metamorfoz,obsługa sesji zdjęciowych, ciągle coś się dzieje

Anonimowa

yyyyy chyba kazdemu moze sie zdarzyc ze cos nie wyjdzie, nikt nie jest idealny, moze u pani/pana w pracy jest idealnie, watpie wiec radze sie nie czepieac. (usunięte przez administratora) jest profesjonalistka, rozumie nasze potrzeby i jest mila i przedewszystkim pracowita, co tego nie moge powiedziec o (usunięte przez administratora), gdy jeszcze pracowal z Pani (usunięte przez administratora) to byla masakra wiecznie z zaplecza bylo slychac jak bluzni zawsze sie spoznie i smierdzi alkohole, wydaje mi sie ze pije w pracy! a (usunięte przez administratora) to okropnie maluje! ma stare kosmetyki, pudry, fluidyi w ogole, maluje tak staro i nie nowoczesnie z tego co wiem to sobie lubi dopowiadac duzo rzeczy, Wiec polecam Pania (usunięte przez administratora) :) ale (usunięte przez administratora) raczej nie !

monka

Byłam tam chba rok temu. Zapowiadało się profesjonalnie. Chciałam taki ciemiejszy popielaty blond. Niestety wyszłam z czekoladą. Pani Ewa poprawiała ten kolor ale niestety wielkiej zmiany nie było. Natomiast nie przekreślam tego salonu bo jest tam super wizażysta (usunięte przez administratora). Tą osobę mogę polecić z całą odpowiedzialnością. Malował mnie do ślubu i nie tylko.

manzenita

Bzdura nikt taki jak Grześ nigdy tam nie pracował. Jestem więcej niż pewna, że to właścicielka sama o sobie pisze takie opinie. Jakby było tam tak cudownie to jeden fryzjer by od niej nie odszedł. Wiec nie kłam Grześ.

Zostaw opinię o Jean Beira S.C. Salon Fryzjerski Ewa Świtalska Mariusz Słomczewski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jean Beira S.C. Salon Fryzjerski Ewa Świtalska Mariusz Słomczewski