Image Salon Fryzjerski Katarzyna Budka

Inowrocław

Opinie o Image Salon Fryzjerski Katarzyna Budka

Niezadowolona

Byłam w salonie 2 razy,z polecenia,że to najlepsza fryzjerka w okolicy.Może i tak.Ja jestem bardzo niezadowolona.Teraz męczę się z pociętymi byle jak włosami.Okropność.Wstydzę się iść do poprzedniej fryzjerki bo to wstyd przyznać się ,że doświadczona Pani Katarzyna Budka tnie włosy jak pijany chłop łąkę.Bez składu i ładu.Do tego nalezy płacić jak za siano super jakości.A koloryzacja jak się uda.

Jak wygląda zatrudnienie w firmie Image Salon Fryzjerski Katarzyna Budka ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Image Salon Fryzjerski Katarzyna Budka - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Image Salon Fryzjerski Katarzyna Budka