Dorota Salon Fryzjerski Dorota Klama

Zdzieszowice

Opinie o Dorota Salon Fryzjerski Dorota Klama

Klient

Niech się leczy ta baba!

klient

klijent - 2012-03-08 10:31:39 Jestem bardzo zadowolona z usług a już korzystam bardzo długo. PROFESJONALNE WYKONYWANIE USŁUG. MIŁA I SZYBKA OBSŁUGA !!!Do czasu aż jej się nie znudzi bycie miłym. Ja też długo korzystałam z jej usług... Mam nadzieje że zapłaci za to swoje (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!

klijent

Stażystka

Odradzam. Właścieielka ma straszne humory. Leczy się na depresję. Nigdy nie wiadomo co jej odbije. Pozatym ma straszne długi co odbija sie na wypłacie. Zatrudnia na pół etatu a każe pracować na okrągło.

Zostaw opinię o Dorota Salon Fryzjerski Dorota Klama - Zdzieszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dorota Salon Fryzjerski Dorota Klama