Opinie o Dama S.C. Salon Fryzjerski Danuta Koterba Magdalena Mielcarek w Jarocin

counter
Klaudia Nowy wpis

Witam serdecznie zostałam oszukana na Kwotę 300zl  na. Olx przez (usunięte przez administratora)noskow ul. Okrezna 40 63-233jaraczewo ma tatę Mariusza raczkiewicz na które przelałam pieniądze. Zamówiłam ciuchy z butiku Hollywood drean a dostałam stare szmaty z lumpeksu miała po okazyjnej cenie i mówiła że są takie jak na zdjęciach z metkami. Znalazłam o niej w internecie wpisy poprzez inne oszukane osoby i chcemy zrobić zbiorowe zgłoszenie już jako przestępstwo jak nie odzyskamy pieniędzy dobrowolnie od tej pani. Poproszę popatrzeć załączniki co jest o niej opisane, nie oszukała tylko mnie. Sprawa już jest na policji tylko Odemnie  ale jak nie zwróci mi pieniędzy założę to z innymi poszkodowanymi osobami. Poproszę o Jakiś kontakt do jej rodziny może coś podziała. Z góry dziękuję.

Czy w firmie Dama S.C. Salon Fryzjerski Danuta Koterba Magdalena Mielcarek szef dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Dama S.C. Salon Fryzjerski Danuta Koterba Magdalena Mielcarek - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.